Protektum, to je 10 let zkušeností pro kvalitu Vaší střechy

Kdo jsme? Především poctiví řemeslníci s nulovým procentem reklamací. Stavět lidem střechu nad hlavou je zodpovědnost a poslání zároveň. V tomto duchu k naší každodenní práci přistupujeme. Ale nebudeme se zde chválit, račte se obrátit na naše reference střechy.

Řemeslná práce nás živí již déle než 20 let a od instalací venkovních bazénů jsme v roce 2005 začali stavět a rekonstruovat střechy. Ve stejném složení fungujeme od roku 2010 a po celou dobu jsme vystupovali jako řemeslníci. Za 12 let jsme realizovali několik desítek plochých a sedlových střech na Ostravsku, Frýdecko – Místecku, Karvinsku a Novojičínsku.  Od roku 2017 fungujeme jako Střechy Protektum, s.r.o..

Náš skromný tým čítá 2 stálé mistry střechařského řemesla, kteří jsou dle potřeb doplňováni o ověřené pomocníky. Zázemí společnosti čítá rozpočtáře a účetní a externího správce našeho webu pro firmu. Relativně malý počet zaměstnanců Vám garantuje osobní přístup, jelikož na každé realizaci se přímo podílí majitel společnosti René Štěrba.

Pan majitel Štěrba se osobně podílí na každé střeše, protože pouze tak může 100% garantovat odvedené práce a to je jeho zvykem. Chce mít vše pod kontrolou a mnohokrát se mu potvrdila správnost této filozofie.

Co z toho vyplývá pro vás? Z kapacitních důvodů proto realizujeme maximálně dvě zakázky souběžně a soustředíme se plně na kvalitu a termín, nikoliv na kvantitu a obrat.

Střechu na celý život vám slibovat nebudeme, ale to jen proto, že vám přejeme dlouhověkost. Můžeme vám slíbit střechu na desítky let, dokončenou v termínu a bez reklamací.

Těšíme se na spolupráci

René Štěrba

jednatel Protektum, s.r.o.

Vaše dotazy rádi zodpovíme 

 608 221 600

Můžete použít také kontaktní formulář. Ozveme se Vám zpět co nejdříve.